ضرورت توجه به کیفی‌سازی فعالیت‌ها و اقدامات

کد خبر: 544 تاریخ انتشار: 1398/1/1
رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی ضمن تبریک نوروز، بر ضرورت اجرای دقیق برنامه‌های راهبردی به‌ویژه در ارتباط با ارتقای کیفی کلیه فعالیت‌ها تأکید کرد.
image

به گزارش روابط عمومی دانشگاه، دکتر علی‌ اکبر ولایتی در پیامی به مناسبت نوروز ۱۳۹۸ ضمن تبریک این ایام، بر ضرورت اجرای دقیق برنامه‌های راهبردی به‌ویژه در ارتباط با ارتقای کیفی کلیه فعالیت‌ها و اقدامات تاکید کرد.

متن پیام رئیس هیئت مؤسس و امنای دانشگاه آزاد اسلامی به شرح زیر است:

بسمه تعالی

در ابتدایی‌ترین ساعات ورود به سال جدید که فرصت ارزشمندی برای ایجاد تحول و زمینه‌سازی برای گام نهادن در مسیری بهتر و دقیق‌تر خواهد بود لازم می‌دانم تا فرارسیدن نوروز را به تمامی مسئولان، اساتید، دانشجویان، همکاران و کارکنان تبریک عرض نمایم.

سال ۱۳۹۷ در دانشگاه آزاد اسلامی با همراهی همگی عزیزان با گام نهادن در مسیری مهم توأم با جدیت در تمامی بخش‌ها به منظور ایجاد تحولات بنیادین همراه بوده است و خوشبختانه توانسته است با ایجاد زمینه‌هایی مطمئن و کارآمد در راستای شفاف‌سازی، ارتقاء سطح کیفی، ساختارسازی، جوانگرایی و تلاش برای جذب نخبگان، توجه ویژه به حوزه‌های دینی و فرهنگی، اهمیت بخشیدن به اقدامات بنیادین و اساسی به‌ویژه در زمینه‌های علمی و پژوهشی، اهتمام نسبت به موضوعات حمایتی به منظور رفاه و آرامش بیشتر دانشجویان و همچنین همکاران محترم دانشگاه و دیگر موضوعات مرتبط ، زمینه‌های رشد و توسعه فعالیت‌ها را به دنبال داشته باشد.

البته باید به این مهم نیز اشاره نمایم که متأسفانه اتفاق ناگوار واژگونی اتوبوس در دانشگاه آزاد که منجر به از دست رفتن جمعی از عزیزان دانشجو گردید نیز در این سال موجب تأثر عمیق همه دانشگاهیان به‌ویژه جمع دانشگاه آزاد گردید که بار دیگر مراتب همدردی خود را با بازماندگان ابراز داشته و درجات عالی را برای آنان مسئلت می‌نمایم.

در آستانه سال جدید و با توجه به تحولاتی که در دانشگاه در زمینه‌های مختلف به وقوع پیوسته فرصت را مغتنم شمرده بار دیگر تأکید می‌نمایم که ضروری است روند ارتقاء کیفی فعالیت‌ها و اهتمام به این موضوع در تمامی زمینه‌ها به‌ویژه در حوزه علمی و پژوهشی در صدر اقدامات قرار گیرد و با برنامه‌ریزی دقیق و در راستای منویات مقام معظم رهبری(مدظله العالی) به‌ویژه تأکیدات ایشان در بیانیه گام دوم انقلاب و همکاری و تلاش مسئولان و دست‌اندرکاران و همت اساتید، دانشجویان و تمامی سطوح در دانشگاه آزاد اسلامی برای دستیابی به اهداف پیش رو منطبق با برنامه‌ریزی راهبردی و دقیق گسترش و با جدیت دنبال گردد.

همچنین لازم می‌دانم تا مراتب تقدیر خود را از تلاش‌ها و همراهی‌های اعضاء هیئت امناء، ریاست دانشگاه و معاونین، اعضاء هیئت علمی، دانشجویان و تمامی همکاران و کارکنان عزیز  اعلام و توفیقات روز افزون را مسئلت نمایم.

برچسب‌ها : ارتقای کیفیت - تبریک نوروز - دکتر ولایتی

ارسال به دوستان نسخه چاپی


Skip Navigation Links.
نظرات بینندگان
نام :
  پست الکترونیک :
نظر :


    عضویت در خبرنامه

    آمار بازدید       امروز: 467    ديروز: 1541    اين ماه: 29817    تاکنون : 1859761